10 Gigabit Fiber SFP+ Optical Transceiver Module

Még senki sem értékelte ezt a terméket

Bruttó53 800 Ft
Kedvencnek jelöl
  • Gyártó: Intellinet
  • Raktárkészlet: Jelenleg nem rendelhető
Leírás

Intellinet 10 Gigabit Fiber SFP+ Optical Transceiver Module - For Optical Network, Data Networking 1 LC Duplex 10GBase-LR Network - Optical Fiber Multi-mode, Single-mode - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - Hot-pluggable.

Tulajdonságok
  • Méret (Sz x Ma x Mé): 5,9 x 2,4 x 11,8 cm
  • Tömeg: 37g
  • Gyártó: Intellinet
  • Raktárkészlet: Jelenleg nem rendelhető
  • Garancia: 12 hónap
  • Webshop cikkszám: 7203-3898-11
  • EAN kód: 0766623507479
  • Gyártói azonosító: 507479
  • VTSZ szám: 85176200
Értékelések
Még senki sem értékelte ezt a terméket

A sütik olyan kis szöveges fájlok, melyeket a weboldalak felhasználhatnak arra, hogy még hatékonyabb felhasználói élményt nyújtsanak.

Ezen sütik nélkül az oldalunk nem tudja a legjobb élményt nyújtani, bizonyos funkciók működése akadályozva lenne.

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDqmarket.huMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
cookieConsentqmarket.huA látogató sütikkel kapcsolatos beállításait tárolja.1 év
accountqmarket.huAkkor kerül létrehozásra, ha a látogató bejelentkezéskor bejelöli, hogy jegyezze meg az oldal.1 év
cartIDqmarket.huA kosár tartalmának megőrzéséhez használt süti, mely két látogatás között is megőrzi a kosárban lévő termékeket.30 nap

A statisztikai adatok gyűjtése anonimizált formában történik, így a látogató semmilyen módon nem azonosítható ezen sütik tartalmából. Ezen sütik segítségével tudjuk figyelni, hogy viselkednek a látogatók, ezzel is segítve minket a legjobb szolgáltatás nyújtásában.

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
_gaqmarket.huA Google Analytics által létrehozott egyedi azonosító a látogatottsági statisztika elkészítéséhez.2 év
_gidqmarket.huA Google Analytics által létrehozott egyedi azonosító a látogatottsági statisztika elkészítéséhez.Munkamenet vége
_gat_*qmarket.huA Google Analytics használja a lekérések gyakoriságának szabályzására.Munkamenet vége
Fel

Kosár

Az Ön kosara üres.